با چه شرکت سئو همکاری کردید و نتیجه گرفته اید؟ چرا باید یک استراتژی سئوی چند رسانه ای را در نظر بگیرید؟

MUM جدیدترین باره در گردآور الگوریتم های بی اندازه نیرومند گوگل است که به آنها کمک می کند اطلاعات را به روش های جدید و متفاوت فهم کنند. این در ساحل BERT اجرا می شود، ولی در واقع بسیار قدرتمندتر از BERT است.

MUM مخفف “مدل یکپارچه چند وظیفه ای” است و نه تنها زبان طبیعی را پردازش می کند، بلکه این کار را در بیش از 75 زبان انجام می دهد – و به شمار زیاد. وانگهی قادر است متن و عکس ها را با کیفیتی مثل پردازش کند و در آینده نزدیک توانایی خود را برای پردازش ویدیو و صدا افزایش می دهد. این بدان معنی است که ما شاید تأثیر این را در SERPها، به ویژه ظاهر آنها خواهیم دید، که همچنین چه بسا بعضی از به روز رسانی های الگوریتم هدفمند را . در آینده شکل می دهد.ایران سئو یکی از شرکت های فعال در این زمینه است

این تغییر در تمرکز، تکامل طبیعی تجربه دیجیتالی اول موبایل است که به کاربران پروانه می‌دهد تا با استفاده از ترکیبی از ورودی‌ها، خروجی‌ها و ابزارها، اغلب به طور همزمان، با محتوا به صورت فعال درگیر شوند. تلاش گوگل برای درک بهتر – و به سمت رتبه بندی رسانه هایی مشابه تصویر و ویدئو – به سئوکاران بیچارگی دارد که به محتوای چند رسانه ای با چشمانی بازپسین نگاه کنند.

JetOctopus سریعترین خزنده مبتنی بر ابر در بازار است، به این معنی که شما قطعاً می خواهید از آن هنگام خزیدن در تارنما های بزرگی که هزاران (یا میلیون ها) صفحه وب دارند، کاربرد کنید. می تواند با سرعت 250 صفحه در ثانیه بخزد و هیچ محدودیتی برای دامنه، پروژه یا کاربر هستی ندارد.

JetOctopus همچنین یک تحلیلگر گزارش زیاد ساده و بصری است که موشکافی لاگ بلادرنگ را نیز ارائه می دهد. 40 نوع ربات را می شناسد و به شما امکان می دهد رفتار آنها را در سررسید راستین موشکافی کنید.

JetOctopus نمودار تاثیر SEO را ارائه میکند که 3 مجموعه داده – گزارشها، دادههای خزیدن و دادههای GSC – را به هم متصل میکند تا به شما نشان دهد که سایت شما از نظر سئو چقدر کارآمد است و بودجه خزیدن آن چگونه خرج میشود.

JetOctopus در ضمن داده های GSC را تجسم می کند، که به شما امکان می دهد بهتر بفهمید GSC چه چیزی به شما می گوید و نتیجه گیری درست را بگیرید.

JetOctopus مقرون به صرفه ترین خزنده SEO در بازار است.

☝️ لطفا پروا داشته باشید که می توانید به مدت 30 روز به عنوان مشترک خبرنامه SEOSLY از JetOctopus به چهره مجانی بهرهگیری کنید. من به شدت توصیه می کنم این ابزار را امتحان کنید.

خبرنامه سئو

خبرنامه سئو

برای دریافت بهروزرسانیهای هفتگی رایگان با تازه ها سئو، نکات سئو، ابزارهای سئو و موارد سایر مشترک شوید!

به بیش از 3000 سئوکار جاه طلب بپیوندید.

آدرس ایمیل شما

راه اندازی یک خزیدن جدید با JetOctopus

اکنون بخش سرگرم کننده را شروع می کنیم. در اینجا چیزی است که برای آغاز باید انجام دهید.

1. وارد JetOctopus شوید و روی + New Crawl کلیک کنید.

شروع یک پروژه جدید در JetOctopus

2. در زیر تنظیمات اولیه یک پروژه جدید ایجاد کنید، نامدار برای آن بگذارید، URL را وارد کنید و عامل کاربر (ترجیحاً Googlebot Mobile) را انتخاب کنید. مرز Execute JavaScript را رسیدگی کنید.

تنظیمات اولیه JetOctopus

3. در زیر تنظیمات پیشرفته، می توانید خزیدن را حتی بیشتر سفارشی کنید، به عنوان مثال URL های خاص را شامل/غیراش کنید، فهرست URL های نقشه سایت خویش را مشخص کنید، استوارنامه های پناه دادن هویت را اضافه کنید، مهلت های زمانی و حداکثر موعد اجرای JS را تعریف کنید، و محیط خزنده را انتخاب کنید (فرانسه، ایالات متحده، استرالیا یا روسیه).

تنظیمات مترقی در JetOctopus

اگر نقشه سایت شما در یک محیط استاندارد نیست و در robots.txt اثر داده نشده است، باید مکان آنها را در تنظیمات مترقی مشخص کنید.

نقشه سایت در JetOctopus

JetOctopus خیلی تند (250 صفحه در ثانیه) می خزد، فلذا اگر نگران سرور خود هستید، شدنی است بخواهید تایم اوت ها را تعریف کنید.

سرعت خزیدن جت اختاپوس

4. در کنسول جستجوی گوگل، می توانید JetOctopus را با داده های GSC خویش یکپارچه کردن کنید. اگر این کار را سپریدن دهید، پس از خزیدن بصیرت بیشتری خواهید داشت.

داده های کنسول جستجوی گوگل در JetOctopus

5. همه چیز تنظیم شده است؟ روی Start Crawl کلیک کنید و منتظر بمانید الی خزیدن کامل شود.

خزیدن در JetOctopus در حال اتمام است

در باره تارنما (کوچک) من، خزیدن کمتر از یک دقیقه طول کشید. این دیوانه است!

درک داده های جت اختاپوس خزیدن

پس از انجام خزیدن، یک ایمیل با چکیده آن دریافت خواهید کرد که در مورد تارنما های بزرگی که همانند سایت من در عرض چند ثانیه قابل خزیدن نیستند بسیار سودمند است.

برای موشکافی داده های خزیدن، وارد JetOctopus شوید و بر روی Crawl در زیر سایت کلیک کنید.

تجزیه و تحلیل داده های خزیدن در JetOctopus

جت اختاپوس خزنده

بخش Crawler شامل تمام دیتا های پسینیان خزیدن است. داده ها به احسان تجسم شده و در بخش های مختلف گروه بندی می شوند.

اجازه دهید به طور خلاصه در باره هر تقسیم از دیتا های خزنده JetOctopus صحبت کنیم.

بررسی اجمالی

در دسته نمای کلی، چکیده ای از دیتا های خزیدن، یعنی شمار صفحات خزیده شده، صفحات شناخته شده، صفحات حائز دشواری ها مهم، صفحات دارای اخطار، دشواری ها بخش بر دسته ها و عمق، وضعیت ایندکس سازی، کدهای وضعیت، زمان بارگذاری، مشاهده خواهید کرد. تقسیم های برتر و توزیع پیوند.

همچنین می توانید دیتا های نمای کلی را صادر کنید یا آن را به صورت PDF ذخیره کنید.

نمای کلی خزیدن در JetOctopus

نمای کلی خزیدن در JetOctopus

برای بررسی تند مشکلاتی که خزنده شناسایی کرده است، به Pages w بروید. مسائل بحرانی و صفحات w. مسائل آگاهی دهنده

صفحات دارای دشوار و آگاهانیدن در JetOctopus

نمایه سازی

در قسمت Indexation می توانید نگاهی عمیق به اطلاعات نمایه سازی سایت بیندازید. JetOctopus اطلاعات مربوط به:

صفحات مسدود شده بدست robots.txt

صفحات مسدود شده توسط متا تگ

صفحات غیر متعارف

صفحات با برچسب متعارف

صفحات صفحه بندی

نمایه سازی در JetOctopus

این اساساً تمام چیزی است که شما باید بدانید تا بتوانید به راستی هر نوع مشکل ایندکس سازی را تشخیص دهید و پیشنهاد های مناسب را ارائه دهید.

سرعت صفحه

در بخش سرعت صفحه، می توانید نگاهی به عملکرد سایت از عقیده امتیازات Google PageSpeed Insights بیندازید.

داده های سرعت صفحه در JetOctopus

برای اخذ دیتا های PSI، باید API PSI را در تنظیمات خزنده JetOctopus اضافه کنید و موشکافی PageSpeed Insights را به صورت دستی آغاز کنید.

این گزارش به شما امکان میدهد به جای تجزیه و تحلیل فقط یک URL، کل صفحات را بر حسب امتیاز PSI آنها تجزیه و تحلیل کنید (که در چهره رسیدگی دستی سرعت با PSI صدق میکند).

عملکرد JS

JS Performance دیتا های مربوط به اجرای جاوا اسکریپت مشابه First Paint، First Contentful Pai را در گزین کردن شما پیمان می دهد.iranseo


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *