هنگام سفر به اروپا ممکن است به دیدن برخی از محبوب ترین مناظر برای دیدن فکر کنید، اما ما می خواهیم لیست بلندبالایی از مناظر ضروری را که شامل مناطق دیگر می شود به اشتراک بگذاریم.

نه تنها برخی از مناظر شناخته شده اروپایی را برای دیدن خواهید یافت، بلکه گزینه های دیگری نیز خواهید یافت که شاید فکر نمی کردید در برنامه سفر خود برای سفر اروپایی بعدی خود قرار دهید.

1. کولوسئوم، رم، ایتالیا
یکی از جدیدترین مکان‌های میراث جهانی یونسکو، کولوسئوم در رم است. این آمفی‌تئاتر غول‌پیکر که به دستور امپراتور روم وسپاسیان در سال ۷۰ پس از میلاد (دوران رایج) ساخته شد، می‌توانست حدود ۵۰۰۰۰ تماشاگر را برای نبردهای گلادیاتوری و دیگر نمایش‌های عمومی در خود جای دهد.

محتوای سرمقاله

2. مسجد آبی، استانبول، ترکیه
یکی دیگر از مکان‌های میراث جهانی یونسکو که در ترکیه باید از آن دیدن کرد، مسجد سلطان احمد است که به دلیل کاشی‌های آبی معروفش که هر اینچ از فضای داخلی مسجد را تزئین می‌کند، به مسجد آبی نیز معروف است. این بنا بین سالهای 1609 و 1616 در دوران حکومت احمد اول ساخته شد.

3. ساگرادا فامیلیا، بارسلونا، اسپانیا
کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلونا، اسپانیا، یکی از مکان‌های مذهبی که باید در اروپا ببینید، اثری هنری از معمار مشهور آنتونی گائودی (1852-1926) است. کلیسای ساگرادا فامیلیا پس از بیش از 100 سال ساخت و ساز و هنوز به نیمه تمام نشده است، در راه تبدیل شدن به یک شاهکار است.

4. لا پدررا (کازا میلا)، بارسلونا، اسپانیا
La Pedrera یا Casa Milà یکی دیگر از شاهکارهای معماری بارسلونا اثر آنتونی گائودی است که هنگام بازدید از بارسلونا، پایتخت کاتالونیا، باید آن را ببینید. این مکان به عنوان میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و یکی از محبوب ترین جاذبه های بارسلون است.

5. کاخ باکینگهام، لندن، انگلستان
یکی از نمادین‌ترین کاخ‌ها و مکان‌های توریستی روی این سیاره، کاخ باکینگهام در لندن است که ملکه الیزابت دوم با شریک همیشگی‌اش شاهزاده فیلیپ دربار را برگزار می‌کند.

6. کلیسای وست مینستر، لندن، انگلستان
کاخ دیگری که در لندن باید دید، کلیسای وست مینستر است، از معماری آن گرفته تا مقبره های کسانی که در آنجا آرام گرفته اند. یکی از معروف ترین مناظر در کلیسای وست مینستر، صندلی تاج گذاری و سنگ اسکون است که پادشاه ادوارد اول سنگ سنگینی را روی آن قرار داد تا اجازه ندهد پادشاهان اسکاتلند بر انگلستان حکومت کنند.

https://lms.macnet.ca/eportfolios/4426/Home/Welcome

7. موزه لوور، پاریس، فرانسه
یکی از محبوب‌ترین موزه‌های جهان، موزه لوور پاریس است و اگر به سقف شیشه‌ای آن خیره شوید، به راحتی متوجه می‌شوید که چرا برای قرن‌ها یک مکان دیدنی بوده است.

8. کلیسای نوتردام، پاریس، فرانسه
یکی دیگر از مناظری که در پاریس باید دید، کلیسای نوتردام است. این کلیسا در برابر انقلاب، جنگ و بلایای طبیعی امتحان خود را پس داده تا به یکی از نمادین ترین کلیساهای پاریس تبدیل شود.

9. دیوار برلین، برلین، آلمان
دیوار بدنام برلین که شرق را از غرب در طول جنگ سرد (1950-1989) جدا می‌کرد، اکنون به مکان یادبودی تبدیل شده است که گردشگران می‌توانند در این دیوار که به نمادی از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی تبدیل شده است، بچرخند.

در خاتمه، از بین بسیاری از مناظری که در اروپا باید دید، اینها تنها برخی از بهترین چیزهایی هستند که می توانید در حین کاوش در این بخش متنوع از جهان پیدا کنید.

source


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *