شهر اصفهان در مرکز استان اصفهان قرار دارد و یکی از شهرهای مرکزی کشورمان ایران محسوب می شود. شهر اصفهان دارای وسعت 220 کیلومتر می باشد و در فاصله 435 کیلومتری از تهران قرار دارد. اصفهان در زمان صفویان پایتخت ایران بوده است و شهری تاریخی است و دارای جاذبه های گردشگری، تاریخی و فرهنگی زیادی می باشد و هر ساله و در فصول مختلف گردشگران داخلی و خارجی زیادی برای بازدید از این شهر زیبا به آن سفر می کنند.
لازم به ذکر است شهر اصفهان با داشتن 3 میلیون نفر جمعیت، سومین شهر شلوغ ایران بعد از تهران و مشهد است. اصفهان در ارتفاع 1570 متری از سطح دریا قرار گرفته است. یکی از ویژگی ها و مشخصه های اصلی شهر اصفهان، رودخانه زاینده رود که از مرکز شهر عبور می کند و بر زیبایی شهر می افزاید.
آب و هوای شهر اصفهان با توجه به قرار گرفتن آن در مرکز کشور و منطقه نیمه بیابانی، معتدل و خشک است و در مناطق شمالی و شرقی آب و هوای کویری حاکم است و در قسمت جنوب آن آب و هوای خنک تری دارد.
اقامت در شهر اصفهان
برای اقامت در شهر اصفهان گزینه های گوناگون مانند هتل و اجاره سوئیت و مسافرخانه و حتی اقامتگاه های سنتی و بوم گردی دارید. شهر اصفهان به دلیل جذب گردشگران زیاد در طول هر سال، از لحاظ هتل و هتلداری در سطح بالایی قرار دارد و به طور قطع هتل های اصفهان محل بسیار مناسبی برای اقامت در این شهر زیبا و لذت بردن از آن خواهند بود. شما با داشتن هر میزان بودجه ای می توانید در اصفهان اقامت داشته باشید، بنابراین از لحاظ اقتصادی اصلا نگران نباشید.

برترین هتل های اصفهان
یکی از المان های سفر اقامت محسوب می شود به طوری که افراد قبل از سفر نیاز دارند این دغدغه را برای خود برطرف کنند. بنابراین می توان با رزرو آنلاین هتل این مسئله را به راحتی حل کرد و قبل از شروع سفر، محل اقامتتان را مشخص کنید.
افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند هتلی را رزرو کنند که قیمت کم تر و مناسب تری نسبت به دیگر هتل ها داشته باشد. در اصفهان دایره انتخاب شما برای هتل بسیار وسیع است. برخی از بهترین هتل های اصفهان شامل هتل آفتاب، هتل عتیق، هتل زنده رود، هتل پارسیان و هتل ملک می باشند.

نحوه رزرو هتل اصفهان در وبسایت مستر بلیط
برای رزرو هتل اصفهان از طریق وبسایت مستربلیط شما به عنوان کاربر ابتدا وارد وبسایت مستربلیط می شوید و از بین آیکون های جستجو، آیکون هتل را انتخاب می نمایید. با این انتخاب وارد صفحه هتل می شوید و پس از انتخاب شهر مورد نظر و تاریخ ورود و خروج خود یعنی پس از تعیین مدت اقامت، کلید جستجو را می زنید و لیستی از صفحات هتل های دارای ظرفیت در آن تاریخ مشخص مشاهده می نمایید.
شما می توانید لیست های نمایش داده شده را، برحسب قیمت، نوع مکان اقامتی و امکانات فیلتر نمایید. پس از انتخاب رزرو شما وارد درگاه بانکی می شید  و پس از پرداخت رزرو برای شما انجام می شود و مشخصات برای شما ارسال می گردد.
به خاطر داشته باشید در وبسایت گردشگری مستر بلیط شما می توانید همه امکانات هتل مورد نظر را مطالعه نمایید و تصاویر مربوط به آن را مشاهده نمایید و حتی نظر مسارفران دیگر که تجربه رزرو آن هتل را دارند بخوانید و با آگاهی بیشتر رزرو خود را انجام دهید و بر کیفیت اقامت و سفر خود بیفزایید.

قوانین هتل
این زمان در اکثر هتل ‌ها برای ورود ساعت 2 بعد از ظهر و برای خروج 12 ظهر است. البته این نکته را باید بگوییم که این زمان‌ها در برخی از هتل ‌ها کمی متفاوت و زمان خروج بین 12 تا 14 و زمان ورود بین 14 تا 16 شناور است. در صورتی که شخص می ‌خواهد در این زمان تغییراتی به وجود آورد و خارج از این بازه زمانی اتاق خود را تحویل بدهد یا بگیرد، باید هزینه ای را بپردازد که به این هزینه «نیم شارژ» اطلاق می‌شود.
قانون پذیرش کودکان در هتل‌های مختلف، متفاوت است ولی قانون کلی به این صورت است که پذیرش کودکان زیر دو سال به صورت رایگان انجام می‌ شود. در برخی از هتل ‌ها، برای کودکان زیر 6 سال که نیازی به سرویس اضافه ندارند هزینه نیم بها دریافت می‌ کنند.

نکات مهم در رزرو هتل اصفهان
برای مشاهده عکس هتل های اصفهان می توانید با کلیک بر روی گزینه ” انتخاب اتاق” رو به روی اسم هتل به صفحه آن منتقل شده و عکس ها و امکانات و سایر موارد را مشاهده کنید.
شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ” انتخاب اتاق” رو به روی اسم هتل به صفحه آن منتقل شده و در آخر صفحه، نظرات مشتریان در رابطه با رزرو هتل مربوطه را مطالعه کنید.
یعنی اگر مسافر حتی نیم ساعت از زمان ورود کم کند یا به زمان خروج اضافه کند، موظف است هزینه ای برابر با نیمی از مبلغ کل را بپردازد، پس بهتر است طوری برنامه ریزی کند که نیازی به این کار نداشته باشد.
بسیاری از افراد در گروه ‌های چندین نفره به سفر می ‌روند و ترجیحشان این است که در تمامی مراحل سفر در کنار هم باشند و یا این که خانواده ‌هایی هستند که تعداد جمعیت خانواده بیشتر از ظرفیت اتاق ‌های موجود است، ولی والدین ترجیح می ‌دهند فرزندانشان با آن ها در یک اتاق باشند.
در این موارد افراد می ‌توانند از سرویس تخت اضافه استفاده کنند و در یک اتاق با هم بمانند، هزینه‌ ای که برای این تخت اضافه پرداخت می ‌کنند کم تر است. این هزینه بر اساس هتلی که انتخاب می ‌شود نیز تغییر می‌ کند، در این مورد نیز هر هتل شرایط و قوانین خاص خود را دارد.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *