دانشگاه پزشکی اسلواکی در براتیسلاوا در براتیسلاوا یک برنامه پزشکی 6 ساله به زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی برگزار می کند. شرایط پذیرش مدرک دبیرستان، زبان انگلیسی، آزمون زیست شناسی و شیمی و شهریه 9500 یورو در سال است.

همه چیز را در زمینه رشته های پزشکی در اروپا، بدانید.

دانشگاه پزشکی اسلواکی در براتیسلاوا در 1 سپتامبر 2002 به عنوان یک دانشگاه دولتی آموزش عالی تاسیس شد. دانشکده پزشکی در دانشگاه پزشکی اسلواکی در براتیسلاوا جانشین مستقیم آکادمی تحصیلات تکمیلی اسلواکی است که از سال 1953 تحت نام های مختلف فعال بوده و تلاش کرده است تا تحصیلات تکمیلی را به پزشکان، داروسازان و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی با تحصیلات عالی ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پذیرش از دانشگاه های انگلیس در رشته پرستاری، بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

دانشگاه پزشکی اسلواکی در براتیسلاوا در براتیسلاوا یک موسسه آموزشی است که با افتخار سنت آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی را در زمینه مطالعات تخصصی و آموزش مداوم مادام العمر در اسلواکی حفظ می کند و به عنوان یکی از بهترین موسسات ارائه دهنده تحصیلات دانشگاهی پزشکی نه تنها در اسلواکی، بلکه در در سراسر کلمه برنامه 6 ساله پزشکی دانشکده پزشکی در دانشگاه پزشکی اسلواکی در براتیسلاوا در براتیسلاوا دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند.

دانشگاه پزشکی اسلواکی در براتیسلاوا یک موسسه دولتی آموزش عالی است که زیر نظر وزارت بهداشت جمهوری اسلواکی فعالیت می کند و دارای چهار دانشکده زیر است:

همچنین درمورد دانشکده های دندانپزشکی در اروپا، بیشتر بدانید.

دانشکده پزشکی،

دانشکده بهداشت عمومی،

دانشکده پرستاری و مطالعات بهداشت حرفه ای،

دانشکده بهداشت،

دانشکده پرستاری و بهداشت حرفه ای

دانشکده پرستاری و مطالعات بهداشت حرفه ای در دانشگاه پزشکی اسلواکی فعالیت خود را در سال تحصیلی 2003/2004 آغاز کرد. این دانشکده فعالیت های آموزشی، علمی و تخصصی دیگر را در رشته های پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی، علوم رادیولوژی، مراقبت های فوری پزشکی، مددکاری اجتماعی با تاکید بر مراقبت های بهداشتی اجتماعی برای سالمندان و همچنین در زمینه مطالعات تخصصی سلامت سازماندهی می کند.

برای کسب اطلاعات در زمینه دندانپزشکی در آمریکا، بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

دانشکده ارائه می دهد:

تحصیل در مقطع کارشناسی منتهی به مدرک لیسانس: پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی، علوم رادیولوژی، مراقبت های فوری پزشکی و مددکاری اجتماعی با تاکید بر مراقبت های بهداشتی اجتماعی برای سالمندان.

برنامه های تحصیلات تکمیلی منتهی به مدرک کارشناسی ارشد: پرستاری.

برنامه تحصیلات تکمیلی پیشرو مدرک دکتری: پرستاری.

شرایط اولیه پذیرش، کیفیت بالای آموزش و صلاحیت معتبر در همه کشورهای اتحادیه اروپا / EEA، محیط صرفه جویی و بین فرهنگی، شهریه های معقول و هزینه های زندگی، پزشکی 6 ساله به زبان انگلیسی و اسلواکی، بورس تحصیلی موجود، خوابگاه دانشجویی، و برنامه های مختلف ارائه شده توسط دانشکده های پزشکی، بهداشت عمومی، پرستاری و مطالعات بهداشت حرفه ای در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و تخصص، دانشجویان داخلی و بین المللی را جذب می کنند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *